Do rikthehet Fatos Nano? Rama zbulon vendimin e socialistëve: Hapim derën për këdo, gjëja e fundit që më shqetëson në këto momente është…

0
151

“Hapim derën për këdo që do të jetë pjesë e skuadrës. Kryesia është gjëja e fundit që më shqetëson në këto momente”, është shprehur kryeministri Edi Rama në fund të Asamblesë së PS.

Do e ktheni Fatos Nanon?

Nga e keni marrë këtë lajm nga Europa? Nuk ka nevojë të kandidojë është lideri historik i PS-së. Ka dhënë ç’ka dhënë dhe jep me zemërgjerësi eksperiencat e tij kur ia kërkoj. Ashtu siç do bëj edhe unë kur të iki. Nuk ka nevojë për lajme të tilla pa lidhje.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj