Ekzekutimet që tronditën opinionin publik / Prokuroria e Elbasanit lëshon 5 urdhër-arreste

0
120

Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar 5 urdhër arreste lidhur me ekzekutimin e tre personave, Endrit Dylgjeri(Alibej), xhaxhait të tij Arben Dylgjeri si dhe turkut Erald Durunaj të ndodhur në 28 dhjetor të vitit 2018 në afërsi të rrethrrotullimit të Bradasheshit.

Mësohet se janë lëshuar urdhër-arreste për 3 ekzekutorët dhe 2 porositësit e vrasjes së trefishte, e cila sipas hetimeve e ka zanafillën në 50 kg kokainë të humbura në Britaninë e Madhe.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj