Modelja shqiptare në pritjen e ëmbël, rrëfen gjininë e bebit

0
79

Afërdita Dreshaj është shtatzënë për herë të parë dhe lajmin e pritjes së ëmbël e ka konfirmuar vetë ajo duke zbuluar dhe gjininë e bebit.

“Do të bëhemi me djalë! Bebi Kindl vjen së shpejti! Mars 2021!” -shkruan ajo, duke na treguar edhe se djali pritet të vijë në jetë në muajin mars.

Më 29 qershor 2018, Afërdita Dreshaj dhe hokeisti Jakub Kindl kurorëzuan dashurinë e tyre në Miami, SHBA.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj