Habit këngëtarja: Nuk kemi kryer kurrë marrëdhënie me ish të fejuarin

0
122

Një deklaratë e çuditshme vjen nga këngëtarja Maria Carey e cili ka vendosur të tregojë gjithçka për lidhjet e saj të shkuara me publikimin e autobiografisë.

Ajo ka thënë se me ish të fejuarin miliarder, James Parker nuk ka kryer kurrë marrëdhënie seksuale.

Gjatë një interviste për “The Guardian” ajo zbuloi përse kjo marrëdhënie nuk ishte e përfshirë në librin e saj të kujtimeve. “Nëse do të ishte një marrëdhënie e rëndësishme, është në libër. Nëse jo, nuk ka ndodhur”, është shprehur këngëtarja.

Ne nuk kishim marrëdhënie fizike, për të qenë e sinqertë me ju”, pranoi Mariah.

Ajo nisi një lidhje me miliarderin në 2015-tën dhe u fejua me të 9 muaj më vonë. Por vetëm 9 muaj pas vendosjes së unazës, ata u ndanë. Ndërkohë që Carey nuk ka preferuar të flasë, James ka treguar se marrëdhënia me këngëtaren ka qenë shumë toksike dhe prandaj i dhanë fund.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj