“Çmimi për kilogramë ka thyer rekord këtë vit”/ Artan Hoxha sfidon Ramën dhe publikon fotot me parcelat e drogës: Përshëndetje zoti kryeministër nga veriu i Shqipërisë

0
123

Gazetari Artan Hoxha nëpërmjet një potimi në Facebook ka publikuar disa foto tek shihet kultivimi i kanbasit në veruin e Shqipërisë. Gazetari ka sulmuar Ramën, teksa thotë se fotot janë shkrepur dje më 2 Tetor 2020.

Mirëmëngjes Shqipëri…

Me kasketë të vjetër, në kanabisin e ri..
Në pyjet me kanabis ka jetë.
Pershëndetje zoti kryeministër.
Nën kujdesin e veçantë të qeverisë suaj, Shqipëria e ka te garantuar edhe për një vit tjetër, brand-in e saj europian, Made in Albania…
Si asnjëherë më parë, çmimi për kilogramë ka thyer rekord.
Nga 1300 euro deri 1600 euro për kg, në varësi të cilësisë, me blerje direkt në fund të parcelës.
Bëni durim, në ABC News një histori ekskluzive po bëhet gati…
A kemi zgjedhje përpara apo jo?!

Foto: North Albania 2 tetor 2020…

“Çmimi për kilogramë ka thyer rekord këtë

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj