Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ publikon sërish foto seksi me bikini, Sara i lë komentin epik

0
113

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha e ka ditur gjithmonë që ndjekësit e saj janë shumë të ndjeshëm ndaj fotove me bikini dhe kjo ishte një ndër arsyet se përse ajo i fshiu vjet fotot e tilla dhe tha se nuk do të publikojë më, të paktën deri këtë verë.

Sot Lori ka publikuar dy foto të reja ku shfaqet mjaft seksi me një palë bikini në ngjyrë të zezë, ndërsa bën edhe një paralajmërim:

“Më thoni kur të bezdiseni”, shkruan ajo.

Por motra Sara ka reaguar menjëherë dhe i ka dhënë lejen që të vijojë me foto të tilla tërheqëse.

“Jepi fort”, i shkruan Sara, ndërsa Lori ia kthen: “S’e ulim jo”!

Epo tani që e mori lejen në xhep, Lori s’ka për t’u ndalur!

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ publikon sërish foto seksi

Leave a Reply