PSG në telashe, infektohen me koronavirus Neymar dhe dy futbollistë të tjerë

0
35

Lojtarët e PSG pas pushimeve u janë nën shtruar testeve për Covid-19 dhe nga përgjigjet u zbuluan 3 raste pozitive. Gazeta “L’Equip” në Francë ka bërë me dije emrat e futbollistëve të prekur.

Neymar, Paredes dhe Di Maria, sapo ishin kthyer nga Ibiza, janë 3 lojtarët që kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 dhe do të qendrojnë 14 ditë në karantinë deri sa të shërohen plotësisht.

Fatkeqësisht PSG-ja humbet 3 lojtarë kryesor për fillimin e sezonit në kampionatin francez.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj