Normalizohet situata në Kapshticë, emigrantët kalojnë lirshëm kufirin

0
34

Ka marrë fund pritja në doganën e Kapshticës, teksa të gjithë që kaluan natën aty kanë kaluar pas hapjes se sporteleve në orën 06.00.

Ndërkohë, situata paraqitet e qetë mëngjesin e kësaj të hënë, ndërsa hyrjet drejt shtetit grek vijojnë normalisht dhe pa radhë.

Leave a Reply