Hidhet shorti i Europa League/ Ja me kë do të përballen skuadrat e Superiores

0
28

Është hedhur para pak çastesh shorti i raundit të dytë të Europa League, ku skuadrat shqiptare kanë mësuar kundërshtarët e tyre. Short thuajse i pakalueshëm për tre skuadrat e Superiores. Luajnë të gjitha në shtëpi, teksa Kukësi pret Volsburgun, Teuta Granadën dhe Laçi pret gjigantët izraelit të Hapoel Ber Sheva.

Teuta-Granada

Laçi-Hapoel Ber Sheva

Kukësi-Volsburg

Leave a Reply