Zbulohet kush është bukuroshja zeshkane që i ka marrë zemrën Shpat Kasapit

0
50

Ditën e djeshme ka filluar të flitet në media se këngëtari i njohur Shpat Kasapi është në një lidhje me një vajzë të panjohur për publikun.

Më herët ditën e sotme, Prive.al publikoi disa foto të çiftit në një nga baret e Shkupit, teksa persona të afërt kanë rrëfyer se ata tashmë nuk fshihen më. 

Madje edhe në bar kanë shkuar e kanë ikur dorë-për-dore, duke mos e fshehur afërsinë mes tyre.

Së fundmi, po e njëjta media raporton se Shpati ka më shumë se një vit i lidhur.

Vajza quhet Selvije dhe në të kaluarën ka pasur një sallon bukurie të sajin dhe njihet gjerësisht për punën e saj ndër vite pasi ka punuar me fytyra publike në Maqedoni.

Fotot flasin vetë! Zbulohet kush është bukuroshja zeshkane
Fotot flasin vetë! Zbulohet kush është bukuroshja zeshkane

Leave a Reply