Zbulon papritur se e fejuara e tij ka qenë eskortë/Kampioni i botës në mundje kap për flokësh nusen në mes të dasmes

0
79

Mundësi i njohur Zaurbek Sidakov i cili do të përfaqësojë Rusinë në Lojërat Olimpike të ardhshme ka bërë një skandal në mes të dasmës pasi zbulon se gruaja e tij kishte qenë eskortë.

Dasma me 500 të ftuar e 24-vjeçarit me 25-vjeçaren u ndërpre pasi të ftuarit nisën të merrnin mesazhe se nusja është një vajzë shoqëruese me pagesë. Gjithashtu atyre iu dërguan edhe video të nxehta të nuses.

Mendohet se videot u dërguan nga një ish-i dashuri i zëmëruar i nuses. Sipas mediave të huaja nusja u kap prej flokësh nga dhëndri dhe u nxor jashtë me forcë.

Sidakov u shpall kampion bote në vitin 2018 dhe 2019.

SKANDAL/ Zbulon papritur se e fejuara e tij ka qenë eskortë, kampioni
SKANDAL/ Zbulon papritur se e fejuara e tij ka qenë eskortë, kampioni
SKANDAL/ Zbulon papritur se e fejuara e tij ka qenë eskortë, kampioni
SKANDAL/ Zbulon papritur se e fejuara e tij ka qenë eskortë, kampioni

Leave a Reply