Lei Kraja “tërbon” ndjekësit me bikini

0
37

Lei Kraja po shijon pushimet në jug të vendit, ndërsa është shfaqur “e nxehtë” në rrjetet sociale, duke tërbuar ndjekësit.

Moderatorja sportive ka ngritur akoma më shumë temperaturat me pozat hot. E veshur me bikini lejla që i vinin në pah format e saj elegante trupore, ajo dukej mjaft seksi dhe joshëse.

Leave a Reply