Aksident në rrugën e Kombit, ndërron jetë këmbësorja

0
35

Një aksident është shënuar në orët e para të ditës në afërsi të Repsit, ku një grua është përplasur nga një mjet me targa të Kosovës dhe ka humbur jetën.

Lezhë/Informacion paraprak

Sot,rreth orës 07:30 ,në fshatin Reps,Mirditë ,mjeti me drejtues shtetasin B.R.,banues Kosovë, ka aksidentuar shtetasen këmbësorë D.R.,e cila ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj