Digjet një makinë gjatë natës, policia jep detajet

0
43

Një automjet është djegur tërësisht gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kodra e Diellit në Tiranë.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 00:45, në rrugën “’Rrapo Hekali”, tek “Kodra e Diellit”, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht mjeti i parkuar në pronësi të shtetases B.B.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj