Vajza e Ornella Muttit del siç e ‘ka bërë nëna’, nuk le vend për imagjinatë, nxjerr videon nudo

0
43

Vajza e aktores së famshme italiane, Ornella Muti njihet për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale.

Dhe Naike Rivelli nuk ka ndërmend të ndalet pavarësisht kritikave.

Së fundmi, ajo ka realizuar një video nudo ndërsa qëndron e izoluar në karantinë.

Në video e publikuar aktorja shfaqet tërësisht e zheshur ndërsa mbullon pjesët intime me një paruke.

Ajo duket mjaft seksi dhe nuk le vend për imagjinatën duke nxjerr në pah asetet e saj.

Rivelli në fillim të klipit mbulon gjoksin e saj dhe thotë: “Faza 3”. Më pas pamja ndryshon dhe ekspozon tërësisht të pasmet e saj.

Dhe paritmas kthehet duke treguar gjoksin dhe mbulon pjesët intime me paruke e bërtet: “Zohan “.

Leave a Reply