“Loredana u arrestua nga autoritetet zvicerane!”/ Reagon publikisht për herë të parë këngëtarja

0
415

Aktualisht në të gjithë mediat po përflitet për arrestimin e këngëtares së njohur Loredana Zefi që është partnerja e reperit Mozzik.

“Prive.al” raportoi se mediat zvicerane kanë shkruar se këngëtarja e njohur ka kërcënuar së bashku me vëllanë e saj një çift zviceran rreth të 50-tave, duke u shkaktuar atyre një dëm financiar prej rreth 900,000 frangash.

U tha se çifti në fjalë i ka dhënë para vëllait të artistes vitin e kaluar për një çështje, ndërsa më vonë ka ndërhyrë Loredana.

Kjo e fundit ka dalë zbuluar si pasojë e pranisë së fakteve të transaksioneve bankare dhe mbrëmjen e kaluar ka përfunduar në pranga.

Ndërkohë, së fundmi Loredana e cila është nënë e një vogëlushjeje të quajtur Hana, ka reaguar publikisht.

Ajo ka bllokuar komentet në çdo postim të sajin në Instagram, ndërkohë të gjithë jemi në pritje të një reagimi të dytë nga ana e këngëtares.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here