Degradon keq situata tek Bregu i Lumit/ Kush janë dy ish-deputetët që po përplasen fizikisht me policinë (FOTO)

0
386

Incidente dhe përplasje të shumta ka pasur mëngjesin e sotëm tek Bregu i Lumit.

Dy ish-deputetët e opozitës Klevis Balliu dhe Endrit Braimllari janë përplasur me policinë e cila është vendosur në Bregun e Lumit për të bërë të mundur largimin e banorëve të cilëve do i prishet banesa për shkak të zgjatimit të Bulavardit të Ri.

Ata kanë kundërshtuar ndërhyrjen e efektivëve të policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here