Shkarkohet nga detyra Drejtori i Patentave në Tiranë, ja kush e zëvendëson (EMRI)

0
426

Lirohet nga detyra Drejtori i Patentave në Tiranë, Arnis Hoxha.

Mësohet se Hoxha do të zëvendësohet nga drejtori i komanduar Ilir Mëngra.

Arnis Hoxha u vendos në krye të Drejtorisë së Patentave, një vit më parë. Ndërsa pasardhësi i tij  Ilir Mëngra ka punuar më parë te Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here