Valë pastrimi te diplomatët, Cakaj largon nga puna 20 punonjës

  0
  392

  Ministri në detyrë i Evropës dhe Punëve të Jashtme, Gent Cakaj në një konferencë për shtyp deklaroi se Shqipëria do të ndërpresë marrëdhëniet e saj me disa prej diplomatëve nëpër botë që nuk përmbushin detyrën.

  Ai foli për pastrim të radhëve të shërbimit diplomatik dhe tha se 20 prej tyre janë shkarkuar tashmë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here