Gentian Zenelaj tregon për herë të parë përse i thërret velinat me emrin “Fllonxa” dhe askujt nuk i kishte shkuar në mendje

0
428

Me siguri të gjithë e keni dëgjuar Gentian Zenelajn kur i thërret velinat e Stopit “Fllonxa” shoqëruar me një fërshëllimë karakteristike përpara se ato të kërcejnë.

I ftuar në “Piter Pan”, Genti ka zbuluar për herë të parë pse i thërret velinat kështu.

“Sepse këngët janë bërë për thëllëzat, ‘dilni shihni ju thëllëzat ooo, që ia marrin valles shtruar ooo”, tha Genti duke qeshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here