Kejvina Kthella braktis Ermal Mamaqin në mes të emisionit, zbulohet sherri i madh me moderatorin e njohur

0
450

Kejvina Kthella u bë pjesë e “Xing me Ermalin” në vitin 2017 dhe dalja e saj e parë në këtë emision bëri bujë të madhe për shkak të fustanit të kuq që u diskutua gjatë. Që pas asaj puntate, Kejvina u kthye në vajzën më të komentuar në media e rrjete sociale.

Mirëpo “Xing” ka mësuar se velina bjonde e ka braktisur emisionin në mes të sezonit për shkak të një konflikti me moderatorin Ermal Mamaqi.

 Zbulohet se arsyeja e konfliktit ka qenë për shkak se Kejvina nuk ka marrë vëmendjen e duhur dhe dedikimin e duhur nga Ermal Mamaqi.

Për këtë arsye velina ka vendosur të largohet nga emisioni më i dashur për shqiptarët “Xing me Ermalin”, aty ku mori edhe famën e madhe në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here