Opozita tjetër strategji? Edhe kryebashkiakët drejt djegies së mandateve, reagon Voltana Ademi

0
368

Voltana Ademi në një intervistë ekskulzive për Ora News është shprehur se po diskutohet mundësia e djegies së mandateve edhe nga kryebashkiakët e opozitës.

Kryebashkiakja e Shkodrës tha se do mbështesë çdo vendim të Partisë Demokratike.

Voltana Ademi: “Është një proces në diskutim por si anëtare e PD do mbështes çdo vendim. Opozita mori vendimin ekstrem të djegies së mandateve pasi nuk kishte zgjidhje tjetër. Vendimi u mor në një situatë të rëndë ekonomike dhe politike, ndaj njerëzit kanë dalë në shesh.

Kryeministri e njeh Shkodrën mirë ndaj edhe i trembet. Shkodranët janë njerëz  të lirë, nuk marrin urdhra nga ne.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here