Vrasja e Marvi Mihalit për një karikues, Prokuroria jep pretencën për të akuzuarit, ja sa vite do vuajnë dënimin

0
356

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar sot 87 vjet burg në total për 3 të rinjtë të akuzuar për vrasjen e Marvi Mihalit.

Mësohet se sot Prokuroria ka kerkuar 24 vite burg per Dejvi Bitraj, 20 vite burg për Marsel Allën, 25 për Kridens Allën dhe 18 vite burg për Eugen Bitraj. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here