“Më ka ngacmuar”, këngëtarja e njohur nxjerr zbuluar futbollistin shqiptar

0
397

Këngëtarja e shumë komentuar, Flaka Krelani ishte e ftuar dje në “E diell”, ku gjatë intervistës ka pranuar hapur se është ngacmuar nga futbollistë.

“Po, më kanë ngacmuar futbollistë. Duke qenë se jemi në një botë të përbashkët na kanë më afër dhe kështu shkon kjo zinxhir”, ka thënë Flaka

Këngëtarja zbuloi se ishte mbrojtës dhe Edi Manushi e kuptoi se për kë emër bëhej fjalë, por nuk e ndau me publikun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here