Pa praninë e mediave, kryeministri Rama dhe zv.ministri Cakaj përfundojnë takimin me eurodeputetët e PE

0
347

Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj kanë përfunduar takimin me delegacionin e BE-së, i cili po qëndron në Shqipëri për të mbikqyrur situatën aktuale politike në vend. 

Takimi i bërë pa praninë e mediave ka përfunduar pak më parë, ndërkohë që asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë deklaratë mbi atë çka u fol. 

Nesër në orën 10:15, delegacioni ka njoftuar se do të mbajë një deklaratë lidhur me qëndrimin e tyre në Shqipëri dhe situatën aktuale politike në vend.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here