Kush është se na paska humbur nga sytë “lezeti i emisionit”? Gazetarja super sexy që po çmend botën e sportit në Shqipëri!

0
424

Vajza bukuroshe shqiptare dhe mjaft seksi jemi mësuar tanimë t’i shohim shpesh në emisionet sportive, pasi ato tërheqin jo pak vëmendje.

E megjithatë duket se kjo bukuroshe shqiptare na paska humbur nga sytë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Joana Grabolli, e cila është padyshim “lezeti i emisionit”! Për ju që mendoni se diku e keni parë më parë brunen me format bombastike, kujtesa nuk ju ka gënjyer.

Joana Grabolli, përveçse është një nga vajzat shqiptare më të ndjekura në Instagram, në vitin 2017 është shpallur Miss World Albania, duke u kurorëzuar si shqiptarja më e bukur në botë.

Dhe ky çmim mesa duket ka qenë një trampolinë mjaft e mirë për Joanën, e cila tashmë është bërë pjesë e botës së televizionit si gazetare sportive dhe duhet thënë që e ka trazuar jo pak këtë fushë.

View this post on Instagram

#pressing⚽️❤️

A post shared by Miss World Albania 2017 👑 (@joanagrabolli) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here