Atentati mafioz në Vlorë, kush janë dy miqtë e “Çipurit” që mbetën të vrarë (FOTO)

0
415

Qyteti i Vlorës u trondit ditën e djeshme nga një atentat mafioz, nga i cili humbën jetën dy persona dhe u plagos rëndë një tjetër.

Objektivi i atentatit në zonën e “Ujit të Ftohtë” ishte Armando Sulejmani, i njohur edhe si “Çipuri”, person me precedentë të mëparshëm penalë dhe i dënuar për vrasje. Sulejmani, anëtar i bandës së Gaxhait, i ka shpëtuar një tjetër atentati në vitin 2016.

Ndërsa viktima mbetën Orest Rexho dhe Arjan Hasani, mik dhe kunat i Sulejamanit.

Më poshtë imazhet e dy viktimave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here