Zmadhohet sherri në familjen Hadërgjonaj: Beatrix bën veprimin e papritur ndaj Albërijes (FOTO)

0
383

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonaj. Dy vajzat nuk flisnin më me njëra-tjetrën dhe shkak për këtë ishte bërë grimieri i famshëm Ariel.

Beatrix i kishte kërkuar Arielit ta ndihmonte e ti hapte mundësi të reja në Los Angeles, mirëpo kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Anxhelinës. Marrëdhëniet mes tyre janë prishur për këtë arsye, mirëpo Beatrix ka marrë vendimin drastik edhe për tezen e saj, Albërijen.

Ajo ka vendosur të mos e ndjekë më Albërijen dhe asnjë nga vajzat e saj në rrjetin social Instagram, duke treguar hapur se marrëdhëniet mes tyre tashmë s’janë aspak të mira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here