Nuk u kualifikuan në finalen e “Këngës Magjike”, Flori Mumajesi del me një mesazh të fortë (VIDEO)

0
406

Flori Mumajesi me këngën e tij “Plas” arriti të kalonte në finalen e “Kënga Magjike” ,duke u bërë kështu pretendent për çmimin e parë. Ditën e sotme këngëtari shumë i dashur për publikun publikoi në “Instagram” një video ku shfaqet ai duke folur për emocionet e natës finale. Por Flori shprehet se nuk i intereson apo jo nëse fiton vendin e parë. Ai gjithashtu nuk ka harruar që të mbështesë edhe kolegët për të cilët gara u mbyll në gjysmëfinale. “Fap, fap ikën ditët dhe sonte do të jemi te finaja e ‘Kënga Magjike’. Një rrugëtim plot dashuri, plot muzikë, plot emocione, sidomos për ata që janë kualifikuar në natën finale, sonte.Unë këtë video po e bëj për ata që nuk janë kualifikuar. Kënga e bukur dhe po të hidhemi poshtë e lartë, kënga e bukur mbetet, s’kemi ç’ti bëjmë. Se luan topi këtë! Kështu që mos u mërzisni, jeta vazhdon. Bëni këngë të bukura dhe ato do të mbeten. Sa për mua unë kam të njëjtin parim, fitorja më e madhe jeni ju fituese. Ju faleminderit të gjithëve Çfarë do që të ndodhi unë ndihem i fituar sepse ju kam juve”, u shpreh Flori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here