Kjo është shqiptarja me të pasmet më bombastike

0
648

Shqiptarja me të pasmet më bombastike është titulli që i është vënë nga mediat plot femrave nga Shqipëria e Kosova. Por, kush është në të vërtetë shqiptarja që ka të pasmet më seksi?

Një video, e publikuar muaj më parë, me shumë gjasë e zbërthen këtë dilemë.Bukuroshja e ekranit, Rashel Kolaneci, duket t’i ketë të pasmet më bombastike nga të gjitha shqiptaret.
E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Rashel u bë protagoniste e një vallëzimi tejet joshës.
Të pasmet e saj ishin ato që tërhoqën vëmendje të veçantë, duke lënë gojëhapur të gjithë.Rasheli u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”.
Për një sezon të tërë ajo tërhoqi vëmendjen e publikut dhe të njejtën gjë e bëri më vonë edhe te “Procesi Sportiv”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here