Paketa anti-shpifje. Rama: Kjo opozitë do lerë dhe çizmet gjyqeve

0
386

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot Partinë Demokratike për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Rama ironizon se opozita do të lërë edhe çizmet gjyqeve.

Postimi i Ramës

Inaugurohet Fondi i Edukimit nga një shpifje e PD për Erion Veliaj
Kontributi i parë për një bibliotekë shkolle në Kodër-Kamëz
Gati 12 paditë e para Antishpifje nga ana ime.Në përpunim nja dy duzina të tjera
Kjo opozitë si Liza në botën e çudirave do lerë dhe çizmet gjyqeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here