Vrasja në ‘Bllok’. Gjykata e Apelit jep vendimin për Ervis Martinajn

0
584

Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Ervis Martinaj për liri dhe ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë, duke e lënë të arrestuarin pas përplasjes me armë në lokalin në ish-bllok, në arrest me burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here