“Asnjë lëvizje”, publikohen pamjet nga mega-operacioni, ja si u arrestuan anëtarët e 4 bandave kriminale (VIDEO)

0
345

Del video e megaoperacionit nga Hasi në Sarandë  që çoi në arrestimin e 27 personave.

Janë goditur anëtarët e 4 grupeve kriminale. Janë 27 të arrestuar, mes të cilëve edhe tre policë ndërsa 6 persona të tjerë janë shpallur në kërkim.

Në goditjen finale morën pjesë rreth 1.500 forca policore operacionale, FNSH, RENEA dhe nga efektivë nga Policia lokale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here