Anëtarët e KQZ, zbulohen 2 kandidaturat nga PS (EMRAT)

0
480

Caktohen 2 kandidaturat e Partisë Socialiste për anëtarët e KQZ.

Mësohet se është rikonfirmuar Blendar Skënderi dhe është prezantuar Rezarta Bitri, ish-këshilltare ligjore pranë Gjykatës Kushtetuese.

Ndërkaq, PD dhe LSI nuk kanë sjellë ende asnjë emër konkret në Kuvend.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here