Aksident i rëndë në punë. 1 i vdekur dhe 1 i plagosur në Elbasan, të mbuluar nga tonelata me çimento

0
382

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fabrikën e Çimentos në Elbasan, ndërsa raportohet për një të vdekur dhe një të plagosur.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë si dhe identiteti i viktimës dhe i të plagosurit. Njëri prej punëtorëve është mbuluar nga tonelata me çimento.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here