Tronditet Shqipëria. Tjetër tërmet godet vendin tonë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

0
449

Nuk kanë të sosur lëkundjet e tërmetit në vend. Pas dy goditjeve te regjistruar gjatë ditës së djeshme me epiqendra nga jugu e me tej spostuar në Lushnje, një tjetër tërmet është shënuar sot.

IGJEUM raporton se ka regjistruar një goditje tërmeti në orën 04:47 të mëngjesit të sotëm, me epiqendër në Mirditë.

Sipas IGJEUM tërmeti ka qenë me magnitudë 2.5, 7 kilometër në verilindje të Klosit dhe me thellësi 2 km.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here