Na bëri krenarë! Shqiptarja hyn në listën e 12 femrave më seksi në botë (FOTO)

0
531

Ajo i ka bërë të gjithë për vete me paraqitjet e saj në sfilatat e fundit të veshjeve intime për Victoria’s Secret. Bëhet fjalë për modelen me origjinë shqiptare Tika Camaj, e cila po na bënë gjithmonë e më shumë krenarë.

Ajo tashmë është hyrja më e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.

Kujtojmë që dikur Tika ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here