Masakra me tre të vrarë në Bulevardin ‘Zogu I’, ja me sa vite burg janë dënuar autorët

0
433

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë për të arrestuarit e masakrës në Bulevardin ‘Zogu I’, në Tiranë më 27 maj 2015, ku mbetën të vrarë tre persona.
Gjykata ka dhënë 20 vjet burg për Klejvi Doçi, 27 vjet burg për Markeljan Doçi dhe burg përjetë për italianin Salvatore Letizia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here