Ja kush është kunati i “Babales”, që u përdor nga PD për të bërë vëllain e Fatmir Xhafajt (FOTO)

0
413

Fredi Alizoti është njeriu që ka bërë zërin e vëllait të Fatmir Xhafajt, në audio-përgjimin e montuar nga ana e PD-së.Ai e ka pohuar këtë gjë edhe vetë dhe tashmë ndodhet në burg.Alizoti, që trazoi politikën gjithë këto muaj, me premtimin se do merrte 100 mijë euro, është personi që shihni më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here