Pasi tha se ndihet e sigurt vetëm pranë familjes Rraja, Xhisiela Maloku shkon në polici

0
461

Pas deklaratës për mediat dhënë vetëm pak minuta më parë, Xhisiela Maloku i është drejtuar komisariatit të Fushë-Krujës.

25 vjeçarja do japë dëshminë lidhur me ngjarjen që ka ndodhur, pasi mbrëmë pranë banesës së dajës dhe gjyshit të saj u shpërthye eksploziv.

Pak minuta më parë Xhisiela argumentoi për mediat se tani është e rrezikuar nga opozita, pasi duan që ajo të kërkojë azil. Por 25 vjeçarja u shpreh e bindur se një gjë e tillë nuk do ndodhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here