Këngëtari i njohur shqiptar thyen heshtjen, del kundër Elvanës dhe të dashurit të saj: Ne jemi të fortë!

0
464

Vrasja që ndodhi dy netë më parë në Bllok, ku u përfshi dhe këngëtarja Elvana Gjata, duke se ka bërë botën e showbizit të shmang çdo reagim për ngjarjen. Vetë këngëtarja në përpjekje për të shmangur çdo koment negativ, ka bllokuar këtë opsion në instagramin e saj, e kuptueshme kjo sa kohë që situata ka qenë tejet e tensionuar dhe për të.

Reperi i njohur Stresi e ka shprehur hapur se me cilën anë është në këtë histori duke publikuar foton e Ervis Martinajt, i cili ndodhet i plagosur në spital. ‘’Ne jemi të fortë”, shkruan Stresi bashkëngjitur fotos së Vis Martinajt.

Për çudinë e të gjithëve ose jo, të gjitha komentet poshtë kësaj fotoje po ashtu kanë qenë mbështetëse për të.

Stresi është i pari personazh publik që i del në mbrojtje 36-vjeçarit Martinaj, këtij personazhi që ngjall jo pak kureshtje me fuqinë e tij në këtë moshë fare të re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here