Zyrtarisht edhe një tjetër figurë historike e ‘Portokalli’ shkon tek Klan

0
508

Përgjatë rrugëtimit të spektaklit të humorit “Portokalli” kanë qenë të pranishme disa figura kyçe, që kanë qëndruar stoike ndër vite dhe nuk janë larguar kurrsesi. Skenaristi historik Vangjel Kozmai që një prej tyre, por tanimë do ta shohim në Tv Klan.

Pak kohë më parë, nisën zërat se skenaristi do t’i bashkohej rubrikës “B.E Caffe” tek “E diela shqiptare” dhe siç mund ta shihni në foton e postuar nga Besi në Instagram, zyrtarisht Kozmai është pjesë e familjes Klan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here