Vrasja në Tiranë, ‘molla e sherrit’ këngëtarja e njohur

0
527

Zbulohen të tjera detaje për ngjarjen e ndodhur mbrëmë në kryeqytet ku mbeti i vrarë një person dhe të plagosur tre të tjerë.

Burime të sigurta thanë se ‘molla e sherrit’ ka qenë një këngëtare shumë e njohur shqiptare. Këngëtarja ishte në shoqërinë e të dashurit të saj, një biznesmen i njohur kur disa persona, miq të Ervis Martinit e kanë ngacmuar duke provokuar sherrin dhe më pas palët kanë nxjerrë armët duke sjellë kasaphanën që ndodhi.

Deri në këto momente, policia nuk ka nxjerrë detaje për ngjarjen përveç një njoftimi të shkurtër pak minuta pas ngjarjes mbrëmjen e kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here