Maskat i vënë armën në kokë rojës, grabisin karburantin

0
466

Një grabitje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka ndodhur në orën 05:53, në autostradën Vlorë-Fier pranë Novoselës.

Dyshohet se një person i maskuar dhe i armatosur ka shkuar në një karburant në pronësi të shtetasit F.S., dhe nën kërcënimim e armës së zjarrit ka marrë disa para dhe është larguar në drejtim të Novoselës.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Shërbimet e policisë janë organizuar dhe ndarë në grupe të posaçme dhe janë shpërndarë në terren me qëllim krehjen e zonës dhe kapjen e autorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here