Horoskopi për ditën e sotme, 5 tetor 2018

0
495

Dashi
Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Ju duhet të braktisni mendimet tuaja negative, siç janë dyshimet, lakmia dhe zemërimit. Planetët e favorshme do t’ju sjellin shumë arsye për t’u kënaqur sot.

Demi
Besimi dhe energjia juaj do të jenë të larta sot. Pozicioni i parasë përmirësohet dhe disa pagesa të vonuara do të rikuperohen. Dikush nga e kaluara juaj ka gjasa t’ju kontaktojë dhe ta bëjë atë një ditë të paharrueshme.

Binjakët
Meditimi dhe joga duhet të praktikohen për përfitime shpirtërore, si dhe fizike. Sot parashikohet një rritje e lehtë e të ardhurave nga investimet e kaluara. Mos ndërmerrni vendime të nxituara për të cilat do të pendoheni më vonë në jetën tuaj.

Gaforrja
Stresi nuk duhet të injorohet. Duhet të merreni me aktivitet fizik që ju jep një shëndet të mirë. Kjo do të jetë dita më e mirë e jetës suaj sa i përket marrëdhënies në çift.

Luani
Nëse keni vuajtur nga një sëmundje e gjatë sot mund të filloni të ndiheni shumë mirë. Ne aspektin e dashurisë, sot do te jeni shumë i favorizuar. Fitimi i parave nga burimet e paplanifikuara shndritin ditën tuaj.

Virgjëresha
Disa plane të rëndësishme do të vihen në zbatim duke ju sjellë përfitime të reja financiare. Miqtë e vjetër do të ishin mbështetës dhe të dobishëm. Silluni mirë me të dashurën tuaj sot.

Peshorja
Për të arritur sukses-ndryshoni idetë tuaja me kalimin e kohës. Kjo do të zgjerojë vizionin tuaj. Zgjeroni horizontin tuaj, përmirësoni personalitetin tuaj dhe pasurojeni mendjen tuaj.

Akrepi
Disa njerëz mund të mendojnë se jeni shumë i vjetër për të mësuar diçka të re, por kjo është larg të vërtetës. Mos bëni investime në nxitim, sepse humbjet do të jenë të sigurta.

Shigjetari
Një ditë e mbarë për funksionet familjare dhe ceremonitë e rëndësishme. Nëse jeni në një lidhje dashurie, do të përballeni me pak tension. Përpiquni të mos i ngrini tonet.

Bricjapi
Gjërat mund të hyjnë në favorin tuaj në mënyrë të mahnitshme kur vjen puna tek jeta juaj bashkëshortore. Disa plane udhëtimi mund të shtyhen për shkak të ndryshimeve të minutës së fundit në axhendën tuaj.

Ujori
Marrëveshjet e pronës do të materializohen dhe do të sjellin përfitime të shkëlqyera. Kjo periudhë është, gjithashtu, e mirë për të ndërmarrë prindërit tuaj në një udhëtim. Rrini larg thashethemeve.

Peshqit

Sjellja egoiste e një miku ose një të afërmi do t’ju shqetësojë. Shtyni projektet dhe shpenzimet e kota. Ju do të keni një marrëdhënie stresuese me bashkëshortin tuaj dhe mund të ketë një mosmarrëveshje serioze që mund të zgjasë më shumë se sa duhet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here