Zjarr në Tale të Lezhës, flakët përparojnë me shpejtësi

0
362

Një  zjarr ka rënë para pak minutash në  një rrugë në zonën e Tales në Lezhë. Mësohet se flakët kanë rënë në një sipërfaqe kallamishtesh dhe po përparojnë me shpejtësi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here