“Xhisiela”/ Rama përmend paketën anti-shpifje, ja çfarë thotë për Berishën dhe Bashën

0
394

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar sërish në lidhje me rastin e Xhisielës.

Ai ironizon rastin, duke thënë se nëse Balla ka qenë në komisariat me armë atëherë Berisha ka qenë në Hollivud.

“Nëse Taulant Balla ka qenë në komisariat me armë, Lulzim Basha ka qenë në pushtet me votë dhe Saliu ka qenë në Hollivud për të luajtur Pretty Ëoman
Paketa Antishpifje e vetmja mënyrë që ky karagjozllëk i madh politik e mediatik të mos kthehet në një normalitet të turpshëm” shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here