PD: Ç’po bëhet me kamerat e Fushë Krujës, provat ku shihen Balla, Bushi dhe Rraja

0
409

Partia Demokratike ka ngritur zërin sot për prishjen e provave, zhdukjen e kamerave që provojnë praninë e Taulant Ballës, Artur Bushit dhe Rrahman Rrajës në komisariatin e Fushës Krujës për të mbyllur çështjen e Xhensila Malokut.

Deputeti Enkelejt Alibeaj deklaroi:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here