Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqëndra

0
414

Prapë tërmet në Shqipëri.

Me epiqendër në Lalz, Durrës, lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë, Krujë, Rrogozhinë e zonat përreth.

Siç bën të ditur shërbimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit tërmeti ka rënë në orën 10:39 minuta me intensitet prej 3.1 ballësh, i shkallës Rihter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here