Dua Lipa çmend publikun me lëvizje provokuese

0
446

Dua Lipa ka treguar disa lëvizje mjaft provokuese gjatë një performance.

Përveç suksesit të madh që po shijon çdo ditë e më shumë me këngët e saj që po shndërrohen në hite, Dua Lipa ka arritur që të tejkalojë edhe problemet me rehatinë në skenë.

Ajo në fillimet e karrierës ka qenë gjithmonë ka nguruar të lëvizte shumë nëpër skenë, kurse tani Dua po sjell për fansa çdo herë lëvizje të reja dhe duket shumë rehat duke e bërë këtë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here